Obsah

Informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí

Typ: ostatní
Informace a pomoc s vyplněním daňových přiznání k dani z nemovitých věcí 1Vzhledem k současné epidemiologické situaci je snahou Finanční správy ČR předejít v období
podávání daňových přiznání kumulaci poplatníků na územních pracovištích finančních úřadů

Vzhledem k současné epidemiologické situaci je snahou Finanční správy ČR předejít v období podávání daňových přiznání kumulaci poplatníků na územních pracovištích finančních úřadů.
Z tohoto důvodu bylo, tak jako v minulém roce, přistoupeno k tomu, že byla určena telefonní čísla, na kterých budou vybraní zaměstnanci Finančního úřadu pro Zlínský kraj zodpovídat případné dotazy v souvislosti s daní z nemovitých věcí, resp. v souvislosti s podáváním přiznání k této dani. Cílem tohoto opatření je zajistit poplatníkům daně z nemovitých věcí takový servis, který jim umožní bez návštěvy územních pracovišť Finančního úřadu pro Zlínský kraj podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí.

Vyřizující územní pracoviště je určeno především podle místa pobytu poplatníka. Pokud se místo pobytu nenachází ve Zlínském kraji a nevíte, které územní pracoviště je ve Vašem případě vyřizující, volejte na telefonní číslo 577 617 138.

Pracovníci správce daně se Vám budou ve věci daně z nemovitých věcí na uvedených telefonech
věnovat každý pracovní den, vždy MINIMÁLNĚ v době
Po, St 8:00 – 16:30
Út, Čt 8:00 – 14:30
Pá 8:00 – 13:30
ve dnech od 3. ledna do 7. února 2022


Příloha

Vytvořeno: 21. 12. 2021
Poslední aktualizace: 21. 12. 2021 12:35
Autor: Ing. Pavel Janečka