Obsah
Informace k povodňové situaci
Na řece Rusavě se hladina snížila a III. povodňový stupeň byl již odvolán. Zůstává stále rozlitý zatrubněný potok Žabínek, který postupně odtéká. Kanalizace je již plně funkční. Hasiči budou likvidovat vzniklé laguny na vozovkách a odčerpávat vodu ze sklepních prostor. Nadále zůstává uzavřená ulice Záhlinická u Albertu a spojovací silnice mezi sídlišti Družba I. a Družba II. Do ranních hodin se předpokládá zprovoznění ulice Javorové a spojovací silnice mezi Družbami.
V Chrášťanech je již říčka Mojena v korytě a silnice je s opatrností průjezdná.
Připomínáme, že zítra ZŠ a SVČ mají ředitelské volno. Mateřská škola a Základní umělecká škola budou v provozu. Zítra bude uzavřen Dům zdraví a prodejna Albert.
Dnešní noc se očekává klidná bez zvyšování hladin. Povodˇová komise bude spolu s hasiči situaci stále monitorovat. Další informace předpokádáme zítra.
Poslední aktualizace: 16. 9. 2024 8:30