Obsah

Po letech je jako nová. V Hulíně se podařilo rekonstruovat tělocvičnu

Typ: tiskové zprávy
Po letech je jako nová. V Hulíně se podařilo rekonstruovat tělocvičnu 1 Rekonstrukce tělocvičny v budově tzv. staré školy v Hulíně je u konce. Prostor nyní splňuje veškeré náležitostí pro sportování dětí i dospělých. Práce se uskutečnily v letošním roce a vyšly na 470 tisíc korun. Investorem byla radnice.

Hulín – Rekonstrukce tělocvičny v budově tzv. staré školy v Hulíně je u konce. Prostor nyní splňuje veškeré náležitostí pro sportování dětí i dospělých. Práce se uskutečnily v letošním roce a vyšly na 470 tisíc korun. Investorem byla radnice.

„Stav tělocvičny byl už několik let neuspokojivý a problémů byla celá řada. Pokud chceme, aby se v tělocvičně zdravě sportovalo, tak její rekonstrukce byla nevyhnutelná. Uskutečnit se jí podařilo i díky úsporám, kterých ve svém provozu dosáhlo naše městské kulturní centrum,“ sdělil Jaromír Žůrek, starosta města Hulína.

Proměna tělocvičny je zásadní. Došlo ke kompletnímu zrušení obložení, za kterým se ukrývala plíseň, vlhké zdivo nahradilo nové. Okna byla doplněna ovladači pro ventilaci, takže nyní je možné prostor dle potřeby větrat. Nová jsou světla a renovací prošla podlaha, proto už sportujícím nehrozí při pádu zadření loupajícího se laku pod kůži. 

Tělocvična v tzv. staré škole je hojně využívaná. K sportování ji využívají spolky, sportovní týmy i jednotlivci. 

 

Popiska k fotografii:

Rekonstrukce tělocvičny vyšla na 470 tisíc korun.

 

V Hulíně 2. listopadu 2023

Další informace:

 

Mgr. Zdeněk Dvořák
Útvar tajemníka
Městský úřad Hulín
T: 739 348 019
E: dvorak@hulin.cz 
W: www.hulin.cz 


Vytvořeno: 2. 11. 2023
Poslední aktualizace: 2. 11. 2023 10:02
Autor: Ing. Pavel Janečka